ووکامرس چیست

ووکامرس چیست و چه امکاناتی دارد؟

ووکامرس چیست و چه امکاناتی دارد؟

اگر قصد راه اندازی سایت فروشگاهی را دارید به شما سایت های وردپرس همراه با افزونه ووکامرس را پیشنهاد می کنیم. ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که ووکامرس چیست و تفاوت وردپرس و ووکامرس در چه چیزی است.

بهتر است بدانید که شما با استفاده از وردپرس می‌توانید سایت معمولی مورد نظر خود را راه اندازی کنید. اما اگر قصد تبدیل سایت معمولی به سایت فروشگاهی را دارید حتما باید از افزونه ووکامرس استفاده کنید. درگاه پرداخت ووکامرس، امکان خرید و فروش را برای سایت شما فراهم می کند. همچنین امکانات جدید ووکامرس به شما این امکان را می دهد که یک سایت همه چیز تمام داشته باشید.

بنابراین اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه آنلاین دارید و اطلاعاتی درباره این موضوع ندارید، پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ووکامرس چیست؟

اگر شما هم جر افراید هستید که تمایل دارید بدانید ووکامرس چیست باید در جواب این سوال به شما بگوییم که ووکامرس یک افزونه ای بسیار قدرتمند است که برای مدیریت محتوا سایت های وردپرس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

با استفاده از ووکامرس شما یک فروشگاه آنلاین قدرتمند خواهید داشت. در واقع می توان گفت ووکامرس قادر است یک سایت معمولی را به سایت های فروشگاهی تبدیل کند.

با استفاده از این افزونه شما خواهید توانست با استفاده از درگاه پرداخت ووکامرس، محصولات خود را به فروش گذاشته و امکان پرداخت را برای کاربر فراهم کنید. همچنین از طریق ووکامرس امکان تعیین نوع ارسال، پیگیری راحت سفارش ها نیز امکان پذیر خواهد بود.

بنابراین تا این قسمت متوجه شدیم که ووکامرس چیست و چه امکاناتی به سایت ما اضافه می‌کند.

 

تفاوت وردپرس و ووکامرس

 

تفاوت وردپرس و ووکامرس چیست؟

در جوا ب سوال تفاوت وردپرس و ووکامرس چیست، باید بگوییم که به طور کلی ووکامرس و وردپرس هرکدام دو ابزار کاملا مجزا هستند که با کمک هر دوی آنها می‌توان یک وب سایت فروشگاهی بسیار عالی داشت.

در واقع وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که با استفاده از آن می‌توان سایت های ساده و پیشرفته راه اندازی کرد. شما بدون داشتن هیچ گونه اطلاعات برنامه نویسی و با استفاده از قالب های آماده می‌توانید سایت خود را راه اندازی کنید.

ووکامرس یک افزونه است که قادر است سایت های معمولی را به یک فروشگاه انلاین تبدیل کند. با استفاده از امکانات جدید ووکامرس، می‌توانید محصولات خود را به راحتی به فروش برسانید. حتی می توانید نوع حمل و نقل و پست را انتخاب کرده و سفارشات خود را پیگیری کنید.

به طور کلی می‌توان گفت ووکامرس یک افزونه بسیار کارآمد برای وردپرس است که امکان راه اندازی یک فروشگاه آنلاین را به کاربر می‌دهد. در واقع ووکامرس یک نوع افزونه فروشگاهی برای سایت های وردپرسی است.

امکانات ووکامرس چیست؟

امروزه امکانات وردپرس بسیار افزایش پیدا کرده است به طوریکه با استفاده از آن می‌توان به راحتی و در عرض چند دقیقه یک سایت فروشگاهی بسیار عالی داشت. برخی از امکانات ووکامرس به شرح زیر می‌باشد:

• امکان راه اندازی پرداخت های مختلف از جمله پرداخت نقدی، آنلاین و….

• ایجاد تخفیف بر روی محصولات

• به نمایش گذاشتن محصولات مرتبط برای کاربران

• استفاده از حمل و نقل های مختلف از جمله پست ویژه، پست پیشتاز و…

• پیگیری سفارشات و دریافت گزارشات دقیق فروش

• امکان استفاده از زبان های مختلف برای راه اندازی فروشگاه چند زبانه

• ایجاد کوپن تخفیف برای همه یا برخی از محصولات

• راه اندازی پنل مدیریت کامل برای مدیریت کردن فروشگاه

• بررسی کامل سبد خرید، ارسال و تحویل کالا

 

درگاه پرداخت ووکامرس

 

درگاه پرداخت ووکامرس چیست؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا ووکامرس درگاه پرداخت دارد و چگونه می‌توان از ان استفاده کرد؟

بهتر است بدانید هیچ نگرانی در رابطه با درگاه پرداخت ووکامرس وجود ندارد. شما می‌توانید درگاه های پرداخت را دریافت کرده و کد آن ها را داخل ووکامرس جایگزین کنید. به عنوان مثال می‌توانید در سایت زرین پال ثبت نام کرده و برای دریافت وجه و راه اندازی درگاه پرداخت از آن استفاده کنید.

به شما اطمینان خاطر می دهیم که درگاه های زیادی برای دریافت وجه از مشتری وجود دارد. بنابراین هیچ نگرانی راجع به این موضوع نداشته باشید. حتی می‌توانید چندین روش پرداخت به سایت خود اضافه کنید تا مشتری یکی از آن ها را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهد.

  • برچسب ها :

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.