ستیا وب را بهتر بشناسید

ستیا وب، یکی از شرکت‌های فعال در حوزه طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن است که خدمات مختلفی را در این حوزه همگام با بهترین تکنیک‌های روز دنیا، ارائه می‌دهد. تجربه، مشتری‌مداری و تلاش در جهت پیاده‌سازی ایده‌های صاحبان سایت، ما را به جایگاهی که امروزه در آن قرار داریم، رسانده است.

کار ما در ستیا وب، به صورت اصولی و حرفه‌ای بوده که به هنگام شروع پروژه‌ها، به مشتری پیش‌زمینه‌ای کامل از شرایط کاری و پروژه‌ای که قرار است تحویل دهیم، داده می‌شود. اگر امروزه ادعایی در حوزه طراحی و بهینه‌سازی سایت داریم، بر پایه تجربیاتی است که در طول این چند سال از فعالیتمان کسب کرده‌ایم. تجربیات ما دارای مستنداتی هستند که بخشی از آنها را می‌توانید در وب‌سایتمان، مشاهده کنید.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

تیم ستیا وب

خدمات ستیا برای کسب و کار آنلاین شما

گروه ستیا وب برای کسب و کار آنلاین شما، خدمات مختلفی را می‌تواند انجام دهد. اصلی‌ ترین خدمات ما شامل موارد زیر هستند:

طراحی سایت. عمده کاربران ستیا وب، مشتری خدمات طراحی سایت شرکت ما هستند. ما در گروه ستیا وب، طراحی سایت را بر مبنای جدیدترین ابزارهای روز انجام می‌دهیم. اگر قرار باشد ایده‌های ما برای ایجاد یک سایت، باعث آماده ‌سازی یک پروژه خاص شود، تیم برنامه ‌نویسی ما آماده است تا با کدنویسی حرفه‌ای، وب‌ سایت مورد نظر را طراحی نماید.

بهینه سازی سایت. یکی دیگر از خدمات ما در گروه ستیا وب، بهینه ‌سازی و سئو سایت است. همان‌طور که می‌دانید امروزه وب‌ سایت برای موتورهای جستجو، به یکی از مهم‌ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ تبدیل شده است. رساندن وب‌ سایت مشتریان به نتایج اول گوگل، از اهداف ما در حوزه سئو سایت است و در این راستا از به‌روزترین تکنیک‌ها بر مبنای آخرین تغییرات الگوریتم‌های موتور جستجو استفاده می‌کنیم.

مهارت های ما را بشناسید

تیم ستیا وب با قدرت در زمینه های زیر فعالیت می‌کند و روز به روز درحال پیشرفت می‌باشد تا بهترین تجربه را برای مشتریان خود فراهم کند.

طراحی رابط کاربری85%
طراحی وب سایت95%
قالب وردپرس75%
بهینه سازی سایت برای موتور های جست و جو (seo)95%

چرا ستیا را انتخاب کنیم؟

اگر بخواهیم در یک جمله پاسخ این سؤال را بدهیم، باید گفت که انتخاب ستیا وب توسط شما، به‌خاطر تجربه کاری و مشتری‌ مداری حداکثری ما، بهترین تصمیم خواهد بود. مجموعه ما در حال حاضر بیش از سه سال است که با تیمی متشکل از کدنویس، طراح سایت و متخصص سئو فعالیت می‌کند. البته قبل از آن نیز این کسب و کار به صورت انفرادی، به مدت ۸ سال توسط محمد حسین لطفیان، مدیر تیم، اداره می‌شد. تجربه کاری ما ضمانت دهنده تحویل پروژه‌ای کامل و شخصی‌سازی شده بر مبنای تمایلات شما مشتریان محترم، خواهد بود. در ضمن تمامی مشتریان ستیا وب از پشتیبانی رایگان به مدت یک سال بهره مند خواهند بود.